Bliv certificeret pilates-instruktør

TROMBORG pilates

Find et hold nær dig

Min mission er at give danskerne mulighed for at opleve pilates' gode indvirkning på krop og sind. Jeg ved nemligt, at rigtig mange kan blive fri for rygproblemer, stress og andre skavanker, når pilates bliver en naturlig del af deres hverdag. Derfor uddanner jeg hvert år nye pilates-instruktører.

Mange steder i Danmark findes der hold, som bliver undervist af en TROMBORG pilates-instruktør.

Find et hold nær dig:

Danmark

Postnr. Og By Navn Email-adresse Mobilnr.
6000 Kolding Tina Lybæk Grønne tina_lybaek@hotmail.com 4014 6167
6400 Sønderborg Lisette Diana Hansen lisettedh@gmail.com 2144 2818
6710 Esbjerg V Michelle Mylius Jor Kontakt via Messenger 2223 0501
6800 Tarm Michelle Mylius Jor Kontakt via Messenger
6854 Henne Michelle Mylius Jor Kontakt via Messenger
6900 Skjern Michelle Mylius Jor Kontakt via Messenger
6933 Kibæk Michelle Mylius Jor Kontakt via Messenger
6960 Hvide Sande Ludmila Iversen ludmal@inbox.lv 4019 7983
6990 Ulfborg Rebecca Ganderup info@ulfborg-fysio.dk 9749 2220
6990 Ulfborg Rikke Mørup info@ulfborg-fysio.dk 9749 2220
7080 Børkop Birgitte Hein Jensen Birgitte@heinpilgaard.dk 5059 9110
7100 Vejle Mette Bjørck Ladenyogaogpilates@gmail.com 2135 2451
7190 Billund Charlotte Bahnsen familienbahnsen@msn.com 4054 2763
7200 Grindsted Charlotte Bahnsen familienbahnsen@msn.com 4055 2763
7280 Sdr. Felding Michelle Mylius Jor Kontakt via Messenger
7400 Herning Michelle Mylius Jor Kontakt via Messenger
7430 Ikast Bente Lynderup bente@b-lynderup.dk 2290 9146
7441 Bording Mette Martinsen mettemartinsen@gmail.com 3061 6867
7500 Holstebro Michelle Mylius Jor Kontakt via Messenger 2223 0501
7500 Holstebro Mette Gjødvad Klinge Metteklinge@hotmail.com 6174 4488
7800 Skive Mette Gjødvad Klinge Metteklinge@hotmail.com 6174 4488
8000 Aarhus Ann Bett Kirkebæk annbett@kirkebaek.com 2972 5328
8210 Aarhus V Ann Bett Kirkebæk annbett@kirkebaek.com 2972 5328
8240 Risskov Lidia Odgaard Csizmadia lidia@odgaard.be 6062 1185
8300 Odder Melissa Sevelsted melissa-s26@hotmail.com 2294 0681
8450 Hammel Lidia Odgaard Csizmadia lidia@odgaard.be 6062 1185
8520 Lystrup Ann Bett Kirkebæk annbett@kirkebaek.com 2972 5328
8600 Silkeborg Bente Tromborg bente@pilates-uddannelsen.dk 2685 1863
8600 Silkeborg Elisabeth Langvad elisabeth.langvad@icloud.com 2085 5808
8600 Silkeborg Lidia Odgaard Csizmadia lidia@odgaard.be 6062 1185
8800 Viborg Mette Martinsen mettemartinsen@gmail.com 3061 6867
8832 Skals Mette Møller m.moeller@live.dk 5188 4240
9ooo Aalborg Henriette Askholm Jørgensen h.askholm@hotmail.com 3195 2186
9330 Dronninglund Henriette Askholm Jørgensen h.askholm@hotmail.com 3195 2186
9400 Nørresundby Henriette Askholm Jørgensen h.askholm@hotmail.com 3195 2186
9530 Støvring Inga Nielsen ingandk@hotmail.com 2244 6919
9620 Aalestrup Inga Nielsen ingandk@hotmail.com 2244 6919
9800 Hjørring Dorte M. Nielsen d.m.nielsen@hotmail.com 2982 3818
9800 Hjørring Pernille Gry Konnerup Pernillekk@yahoo.com 4246 4727
9800 Hjørring (Astrup) Dorte M. Nielsen d.m.nielsen@hotmail.com 2982 3818
9900 Skagen Marie T. Tamborg riie@live.dk 2089 5180

Tyskland

Postnr. Navn Email-adresse Mobilnr.
24937 Flensborg Lisette Diana Hansen lisettedh@gmail.com 2144 2818
(Undervisning foregår på dansk)