Bliv certificeret pilates-instruktør

TROMBORG pilates

Find et hold nær dig

Min mission er at give danskerne mulighed for at opleve pilates' gode indvirkning på krop og sind. Jeg ved nemligt, at rigtig mange kan blive fri for rygproblemer, stress og andre skavanker, når pilates bliver en naturlig del af deres hverdag. Derfor uddanner jeg hvert år nye pilates-instruktører.

Mange steder i Danmark findes der hold, som bliver undervist af en TROMBORG pilates-instruktør.

Find et hold nær dig:

 

Danmark

Postnr.NavnEmail-adresseMobilnr.Status
2970 HørsholmLise Engelle@fitdk.dk2486 5647Certificeret pilates-instruktør
3460 BirkerødLise Engelle@fitdk.dk2486 5647Certificeret pilates-instruktør
6200 AabenraaLisette Diana Hansenlisettedh@gmail.com2144 2818Certificeret pilates-instruktør
6000 KoldingTina Lybæk Grønnetina_lybaek@hotmail.com4014 6167Certificeret pilates-instruktør
6400 SønderborgLisette Diana Hansenlisettedh@gmail.com2144 2818Certificeret pilates-instruktør
6710 Esbjerg VMichelle Mylius Jormyliusjor@yahoo.dk2223 0501Certificeret pilates-instruktør
6800 TarmMichelle Mylius Jormyliusjor@yahoo.dk2223 0501Certificeret pilates-instruktør
6900 SkjernMichelle Mylius Jormyliusjor@yahoo.dk2223 0501Certificeret pilates-instruktør
6933 KibækMichelle Mylius Jormyliusjor@yahoo.dk2223 0501Certificeret pilates-instruktør
6960 Hvide SandeLudmila Maluhinaludmal@inbox.lv4019 7983Certificeret pilates-instruktør
6990 UlfborgRebecca Ganderupinfo@ulfborg-fysio.dk9749 2220Certificeret pilates-instruktør
6990 UlfborgRikke Mørupinfo@ulfborg-fysio.dk9749 2220Certificeret pilates-instruktør
7000 FredericiaMichelle Mylius Jormyliusjor@yahoo.dk2223 0501Certificeret pilates-instruktør
7100 VejleMichelle Mylius Jormyliusjor@yahoo.dk2223 0501Certificeret pilates-instruktør
7190 BillundCharlotte Bahnsenfamilienbahnsen@msn.com4054 2763Certificeret pilates-instruktør
7200 GrindstedCharlotte Bahnsenfamilienbahnsen@msn.com4054 2763Certificeret pilates-instruktør
7280 Sdr. FeldingMichelle Mylius Jormyliusjor@yahoo.dk2223 0501Certificeret pilates-instruktør
7400 HerningBente Tromborgbente@pilates-uddannelsen.dk2685 1863Certificeret pilates-instruktør
7400 HerningLene Mahlerlenemahler@gmail.com2720 2510Certificeret pilates-instruktør
7400 HerningMichelle Mylius Jormyliusjor@yahoo.dk2223 0501Certificeret pilates-instruktør
7430 IkastElisabeth Langvadelisabeth.langvad@icloud.com2085 5808Certificeret pilates-instruktør
7500 HolstebroMichelle Mylius Jormyliusjor@yahoo.dk2223 0501Certificeret pilates-instruktør
7500 HolstebroMette Gjødvad KlingeMetteklinge@hotmail.com6174 4488Certificeret pilates-instruktør
7500 SkaveMette Gjødvad KlingeMetteklinge@hotmail.com6174 4488Certificeret pilates-instruktør
7800 SkiveMette Gjødvad KlingeMetteklinge@hotmail.com6174 4488Certificeret pilates-instruktør
7850 StoholmMette Gjødvad KlingeMetteklinge@hotmail.com6174 4488Certificeret pilates-instruktør
8000 AarhusAnn Bett Kirkebækannbett@kirkebaek.com2972 5328Certificeret pilates-instruktør
8000 AarhusKamilla Caspersenkcaspersen1@hotmail.com6154 6353Certificeret pilates-instruktør
8210 Aarhus VAnn Bett Kirkebækannbett@kirkebaek.com2972 5328Certificeret pilates-instruktør
8220 BrabrandAnn Bett Kirkebækannbett@kirkebaek.com2972 5328Certificeret pilates-instruktør
8270 HøjbjergHelle Budtzhellebudtz@gmail.com5168 2908Certificeret pilates-instruktør
8300 OdderKamilla Caspersenkcaspersen1@hotmail.com6154 6353Certificeret pilates-instruktør
8300 OdderMelissa Sevelstedmelissa-s26@hotmail.com2294 0681Certificeret pilates-instruktør
8450 HammelLidia Odgaard Csizmadialidia@odgaard.be6062 1185Certificeret pilates-instruktør
8500 GrenaaBerit Frederiksenjensen.berit@hotmail.com2480 7816Certificeret pilates-instruktør
8520 LystrupAnn Bett Kirkebækannbett@kirkebaek.com2972 5328Certificeret pilates-instruktør
8600 SilkeborgElisabeth Langvadelisabeth.langvad@icloud.com2085 5808Certificeret pilates-instruktør
8600 SilkeborgRie Vestergaardrie@zeromix.dk2279 5118Certificeret pilates-instruktør
8600 SilkeborgLidia Odgaard Csizmadialidia@odgaard.be6062 1185Certificeret pilates-instruktør
8620 KjellerupLidia Odgaard Csizmadialidia@odgaard.be6062 1185Certificeret pilates-instruktør
8620 KjellerupCharlotte Lajgaardchalaline@yahoo.dk2962 3248Certificeret pilates-instruktør
8700 HorsensMichelle Mylius Jormyliusjor@yahoo.dk2223 0501Certificeret pilates-instruktør
8800 ViborgLouise BrandstrupLouisebrandstrup@hotmail.com3076 2082Certificeret pilates-instruktør
8800 ViborgLidia Odgaard Csizmadialidia@odgaard.be6062 1185Certificeret pilates-instruktør
8832 SkalsMette Møllerm.moeller@live.dk5188 4240Certificeret pilates-instruktør
8860 UlstrupLidia Odgaard Csizmadialidia@odgaard.be6062 1185Certificeret pilates-instruktør
9000 AlborgMona Sjørupmonasport@live.dk2639 2323Certificeret pilates-instruktør
9000 AalborgHenriette Askholm Jørgensenh.askholm@hotmail.com3195 2186Certificeret pilates-instruktør
9400 Nørre SundbyHenriette Askholm Jørgensenh.askholm@hotmail.com3195 2186Certificeret pilates-instruktør
9480 LøkkenDorte Nielsend.m.nielsen@hotmail.comCertificeret pilates-instruktør
9530 StøvringInga Nielseningandk@hotmail.com2244 6919Certificeret pilates-instruktør
9560 HadsundMona Sjørupmonasport@live.dk2639 2323Certificeret pilates-instruktør
9700 BrønderslevHenriette Askholm Jørgensenh.askholm@hotmail.com3195 2186Certificeret pilates-instruktør
9800 HjørringHenriette Askholm Jørgensenh.askholm@hotmail.com3195 2186Certificeret pilates-instruktør
9800 HjørringPernille Gry KonnerupPernillekk@yahoo.com4246 4727Certificeret pilates-instruktør

Tyskland

Postnr.NavnEmail-adresseMobilnr.Status
24937 FlensborgLisette Diana Hansenlisettedh@gmail.com2144 2818Certificeret pilates-instruktør
(Undervisning foregår på dansk)

Kontaktoplysninger

Pilates-uddannelsen "Få Succes med Pilates"
V. Bente Tromborg
Holbækvej 1
7400 Herning

Tlf. 2685 1863
bente@pilates-uddannelsen.dk

CVR 25642430

Uddannelsen afholdes:

Yogahuset
Amaliegade 45
8600 Silkeborg