Bliv certificeret pilates-instruktør

TROMBORG pilates

Find et hold nær dig

Min mission er at give danskerne mulighed for at opleve pilates' gode indvirkning på krop og sind. Jeg ved nemligt, at rigtig mange kan blive fri for rygproblemer, stress og andre skavanker, når pilates bliver en naturlig del af deres hverdag. Derfor uddanner jeg hvert år nye pilates-instruktører.

Mange steder i Danmark findes der hold, som bliver undervist af en TROMBORG pilates-instruktør.

Find et hold nær dig:

Danmark

Postnr. Og ByNavnEmail-adresseMobilnr.
6000 KoldingTina Lybæk Grønnetina_lybaek@hotmail.com4014 6167
6400 SønderborgLisette Diana Hansenlisettedh@gmail.com2144 2818
6710 Esbjerg VMichelle Mylius JorKontakt via Messenger2223 0501
6800 TarmMichelle Mylius JorKontakt via Messenger
6854 HenneMichelle Mylius JorKontakt via Messenger
6900 SkjernMichelle Mylius JorKontakt via Messenger
6933 KibækMichelle Mylius JorKontakt via Messenger
6960 Hvide SandeLudmila Iversenludmal@inbox.lv4019 7983
6990 UlfborgRebecca Ganderupinfo@ulfborg-fysio.dk9749 2220
6990 UlfborgRikke Mørupinfo@ulfborg-fysio.dk9749 2220
7190 BillundCharlotte Bahnsenfamilienbahnsen@msn.com4054 2763
7200 GrindstedCharlotte Bahnsenfamilienbahnsen@msn.com4055 2763
7280 Sdr. FeldingMichelle Mylius JorKontakt via Messenger
7400 HerningMichelle Mylius JorKontakt via Messenger
7430 IkastElisabeth Langvadelisabeth.langvad@icloud.com2085 5808
7500 HolstebroMichelle Mylius JorKontakt via Messenger2223 0501
7500 Holstebro (Skave)Mette Gjødvad KlingeMetteklinge@hotmail.com6174 4488
7800 SkiveMette Gjødvad KlingeMetteklinge@hotmail.com6174 4488
8000 AarhusAnn Bett Kirkebækannbett@kirkebaek.com2972 5328
8210 Aarhus VAnn Bett Kirkebækannbett@kirkebaek.com2972 5328
8240 RisskovLidia Odgaard Csizmadialidia@odgaard.be6062 1185
8300 OdderMelissa Sevelstedmelissa-s26@hotmail.com2294 0681
8450 HammelLidia Odgaard Csizmadialidia@odgaard.be6062 1185
8520 LystrupAnn Bett Kirkebækannbett@kirkebaek.com2972 5328
8600 SilkeborgBente Tromborgbente@pilates-uddannelsen.dk2685 1863
8600 SilkeborgElisabeth Langvadelisabeth.langvad@icloud.com2085 5808
8600 SilkeborgLidia Odgaard Csizmadialidia@odgaard.be6062 1185
8600 SilkeborgRie Vestergaardrie@zeromix.dk2279 5118
8620 KjellerupLidia Odgaard Csizmadialidia@odgaard.be6062 1185
8800 ViborgLouise BrandstrupLouisebrandstrup@hotmail.com3076 2082
8832 SkalsMette Møllerm.moeller@live.dk5188 4240
9320 HjallerupHenriette Askholm Jørgensenh.askholm@hotmail.com3195 2186
9330 DronninglundHenriette Askholm Jørgensenh.askholm@hotmail.com3195 2186
9400 NørresundbyHenriette Askholm Jørgensenh.askholm@hotmail.com3195 2186
9530 StøvringInga Nielseningandk@hotmail.com2244 6919
9620 AalestrupInga Nielseningandk@hotmail.com2244 6919
9800 HjørringDorte M. Nielsend.m.nielsen@hotmail.com2982 3818
9800 HjørringHenriette Askholm Jørgensenh.askholm@hotmail.com3195 2186
9800 HjørringPernille Gry KonnerupPernillekk@yahoo.com4246 4727
9800 Hjørring (Ajstrup)Dorte M. Nielsend.m.nielsen@hotmail.com2982 3818

Tyskland

Postnr.NavnEmail-adresseMobilnr.
24937 FlensborgLisette Diana Hansenlisettedh@gmail.com2144 2818
(Undervisning foregår på dansk)